کت‌هاب/ نقل قول‌ها

نقل قول‌ها - (شجاع باش دختر)

فیلترها

شجاع باش دختر

برای هر زنی که تا به حال درباره ی خودش فکر کرده است که "من فقط نمی توانم ..." یا "من فقط نیستم ..." ، این کتاب به شما کمک می کند تا هر روز با شجاعت ظاهر شوید. نه تغییراتی در جهت بی نقص بودن که جهان از شما انتظار دارد ، بلکه مهمتر از همه ، اینکه شما چطور خودتان را می بینید - و چه کارهایی از شما برمی آید. این کتاب به خوبی یادآوری می کند که داشتن شجاعت برای روبرو شدن با اشتباهات و نواقص خود یکی از نادیده گرفته شده ترین منابع قدرت است

شجاع باش دختر

کمال فقط دشمن خوبی نیست؛بلکه فشار برای کامل بودن دشمن دختران در سراسر جهان است. در این کتاب شجاع و قانع کننده ، ریشما سوجانی چشم انداز جسورانه ای را برای آزاد کردن دختران و زنان از بندهای انتظارات اجتماعی به اشتراک می گذارد.

شجاع باش دختر

ما در عصر قدرت دخترانه زندگی می‌کنیم. از آهنگ‌های پرشور بیانسه گرفته تا ورزش‌کاران قدرتمندی مانند سرنا ویلیامز و قهرمان‌های ادبی و سینمایی ازجمله کتنیس اوردین و زن شگفت‌انگیز، فرهنگ ما در تلاش برای گردآوری دختران است تا به آن‌ها بگوید که می‌توانند هرکاری که علاقه دارند انجام دهند و هر آن‌که تمایل دارند باشند. البته که ما می‌خواهیم دختران‌مان بدانند که می‌توانند به هرچه در ذهن دارند، دست یابند. مگر غیر از این است؟