آتش و خشم

نگاهی به درون کاخ سفید ترامپ

امتیاز شما

0

3 از 5

( 2 رای )

Fire and Fury : Inside the Trump White House

توضیحات

آتش و خشم، کتابی انتقادی و جسورانه از مایکل وولف، نویسنده و روزنامه‌نگار آمریکایی است که نگاهی تیزبینانه نسبت به سیاست دارد. این کتاب با نثری دقیق و ظریف به تمامی جزئیات رفتاری و شخصیتی رئیس جمهور آمریکا، دونالد ترامپ، می‌پردازد و تمامی کنش‌های او را مد نظر قرار داده و شخصیت واقعی او را به نگارش درآورده است.

برآمدن دونالد ترامپ در ساختار سیاست ایالات‌متحده آمریکا و تکیه زدن بر کرسی ریاست جمهوری همه را در بهت و حیرت فرو برد. تاجری نیویورکی که تا آن زمان بیشتر در عرصه تجارت و ساختمان‌سازی فعالیت داشت، به یک‌باره ستاره بختش درخشیدن گرفت و کاخ سفید را از اوباما تحویل گرفت. پس از آن بود که هزاران سؤال بی‌پاسخ اطراف او شکل گرفت. کتاب آتش و خشم نتیجه مشاهدات مایکل وولف از حضور ترامپ در کاخ سفید است. وی سعی کرده با گفتگو با بسیاری از اطرافیان ترامپ پرده از اسرار کاخ سفید وی بردارد.

روایتی جذاب که مخاطب از خواندن آن لذت خواهد برد زیرا پیش پا افتاده‌ترین رفتار رئیس جمهور را بررسی کرده و تکه‌های پازل را برای درست کردن تصویر واقعی دونالد ترامپ در کنار یکدیگر قرار می‌دهد. در پایان کتاب این تصویر کامل می‌شود و خواننده با شخصیتی کاملاً متفاوت از رئیس‌جمهور و همچنین مسئولین عالی‌رتبه کاخ سفید مواجه خواهد شد. فرایند جست‌وجو و کامل کردن این معما و یافتن لایه‌های پنهان این قضیه سبب کنجکاوی هرچه بیشتر خواننده خواهد شد. سرنخ‌های بی‌شماری در این روایت بازگو می‌شوند که همگی آنان در عین دم‌دستی بودن از اهمیت بالایی برخوردارند.

پس از انتشار آتش و خشم، ترامپ از طریق وکیلش از ناشر و نویسنده این کتاب شکایت کرد و خواستار جلوگیری از چاپ آن شد. اما این تهدید باعث شهرت بیشتر کتاب شد و فروش آن را افزایش داد. آتش و خشم، نوشته‌ی مایکل وولف، در سال 2018 منتشر شد.

ناشر:

ثالث

تعداد صفحات:

516

قطع جلد:

رقعی

نوع جلد:

شومیز

شابک:

978-600-405-231-3

تاریخ انتشار:

1398/02/02

medal

جوایز

جایزه‌ای ثبت نشده است

microphone

ناشر

ناشری ثبت نشده است

microphone

ناشر

ناشری ثبت نشده است

avatar

گوینده

گوینده‌ای ثبت نشده است

clock

مدت زمان

زمانی ثبت نشده است

نقل قول‌ها

بیشتر

برای ارسال نقد و بررسی و پاسخ به حساب کاربری خود وارد شوید یا یک حساب ایجاد کنید

برای ارسال نقد و بررسی و پاسخ به حساب کاربری خود وارد شوید یا یک حساب ایجاد کنید

کتاب‌های مشابه

بیشتر